Refluksi sümptomite ravi

Rennie® (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat) on kiiretoimeline ja tõhus ravim, mis leevendab mao ülihappesusest tingitud sümptomeid. Kui refluksist tingitud ebameeldivad sümptomid on juba tekkinud, aitab Rennie® (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat) neid kiiresti leevendada.


Rennie® sisaldab kahte antatsiidi, kaltsiumkarbonaati ja magneesiumkarbonaati, mis toimivad lokaalselt vahetult probleemi allikale – happele teie maos. Need toimeained toimivad kiiresti, neutraliseerides liigse maohappe, muutes selle veeks ja teisteks lahustuvateks sooladeks. Rennie’t (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat) võib võtta nii päeval kui ka öösel kõrvetiste ja teiste mao ülihappesusest põhjustatud sümptomite kiireks leevendamiseks.

Kuidas refluksi vältida?

Aegajalt esinevad kõrvetised on üsna levinud probleem. Järgnevalt leiate mõned soovitused, kuidas kõrvetiste sümptomeid vältida.

Söömis- ja joomisharjumused: Püüdke söömise ajal istuda, närige toit hoolikalt läbi ja sööge aeglaselt. Kasutage vürtside asemel maitsetaimi ning sööge keedetud köögivilju, jogurtit, tailiha ja kala. Tsitrusviljad on liiga happelised, kuid pirnid, õunad, virsikud ja banaanid on kõhule kergemad. Liigne alkoholitarbimine võib refluksi soodustada. 

Mida võtta refluksi korral?

Magamisharjumused: Magamisasend, kus pea või ülakeha on veidi kõrgemal, võib aidata refluksi vältida. Seda seetõttu, et püstisem asend aitab vältida maohappe liikumist söögitorusse.

Gravitatsioon: Püüdke kolme tunni jooksul pärast sööki, mil hapet toodetakse kõige intensiivsemalt, mitte pikali heita, kuna püstine asend aitab raskusjõu toimel vältida maosisu liikumist söögitorusse.

Kas soovite refluksi kohta rohkem teada saada? Lugege lisaks refluksi sümptomite ja põhjuste kohta.

Refluksi põhjused ja sümptomid >

Meie tooted

Kuidas leevendada kõrvetisi ja mao ülihappesuse sümptomeid?

Rennie® (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat)

Närimistabletid sisaldavad toimeaineid, mis neutraliseerivad liigset maohapet ja leevendavad kiiresti kõrvetiste ja mao ülihappesuse sümptomeid.

Loe lisaks

Kust osta

Kuidas leevendada kõrvetiste ja seedehäirete sümptomeid?

Rennie® Orange
(kaltsium- ja mangeesiumkarbonaat)

Apelsinimaitselised närimistabletid kõrvetiste ja seedehäirete sümptomite raviks, mis pakuvad kiiret ja tõhusat leevendust liigsest maohappest põhjustatud sümptomite leevendamiseks.

Loe lisaks

Kust osta