Seedehäirete sümptomite ravi

Rennie® (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat) on kiiretoimeline ja tõhus ravim, mis leevendab kõrvetisi ja teisi mao ülihappesusest tingitud vaevusi.

Kindlasti on olukordi, mil seedehäireid ei saa täielikult ära hoida. Rennie® sisaldab kahte antatsiidi, kaltsiumkarbonaati ja magneesiumkarbonaati, mis toimivad kiiresti, neutraliseerides liigse maohappe, muutes selle veeks ja teisteks lahustuvateks sooladeks. Need toimeained avaldavad toimet vahetult probleemi allikale – happele teie maos. See toimib lokaalselt ilma suures koguses vereringesse imendumata.

Rennie’t (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat) võib võtta nii päeval kui ka öösel ebamugavate sümptomite kiireks leevendamiseks. Tutvuge meie toodetega siin.

Mida te saate ise seedehäirete vältimiseks teha?

Sööge piisavalt kiudaineid. Stabiilseks seedimiseks vajate erinevaid kiudaineid, näiteks selliseid, mis pärinevad pruunist riisist, täisteraleivast, puuviljadest, köögiviljadest ja teraviljadest. Ent jälgige, et te ei läheks liiale – suures koguses tarbitud kiudained võivad põhjustada puhitust ja seedeprobleeme.

Olge kindel, et närite toidu korralikult läbi, kuna suuri toidutükke on maol raskem lõhustada ja seedida. Samuti on parem, kui te söömise ajal istute.

Seda on kindlasti lihtsam öelda kui teha, ent võite avastada, et pisutki aja mahavõtmine, mõningate hingamisharjutuste tegemine või õppimine, kuidas lõõgastuda, pakub teile rohkesti leevendust.

Naine võtmas ravimit seedehäirete vastu.

Rasvaseid ja/või töödeldud toite on kehal palju raskem seedida. Seega kui vähendate oma menüüs rasvaste praetud toitude osakaalu, väheneb ka koormus teie maole. Püüdke süüa rohkem tailiha ja kala, jooge väherasvast piima, kuid püüdke vältida praadimist. Maitsetaimed on hea alternatiiv vürtsidele. Happelised joogid, nagu kohv, võivad seedehäirete sümptomeid samuti süvendada.

Suured portsjonid venitavad mao välja ja suurendavad survet suunas, kus söögitoru ühineb maoga. See võib põhjustada seedehäireid. Proovige süüa päevas pigem kuus väiksemat einet kui kolm suurt einet. See aitab vältida mao liigset täitumist ja ennetab liigse maohappe tootmist.

Kas soovite seedehäirete kohta rohkem teada saada? Lugege lisaks seedehäirete sümptomite ja põhjuste kohta.

Seedehäirete põhjused ja
sümptomid >

Meie tooted

Kuidas leevendada kõrvetisi ja mao ülihappesuse sümptomeid?

Rennie® (kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat)

Närimistabletid sisaldavad toimeaineid, mis neutraliseerivad liigset maohapet ja leevendavad kiiresti kõrvetiste ja mao ülihappesuse sümptomeid.

Loe lisaks

Kust osta

Kuidas leevendada kõrvetiste ja seedehäirete sümptomeid?

Rennie® Orange
(kaltsium- ja mangeesiumkarbonaat)

Apelsinimaitselised närimistabletid kõrvetiste ja seedehäirete sümptomite raviks, mis pakuvad kiiret ja tõhusat leevendust liigsest maohappest põhjustatud sümptomite leevendamiseks.

Loe lisaks

Kust osta